Rada Vlastimil (České Budějovice 1895 - 1962 Praha)
Zimní radovánky (PF 1958), signováno vpravo dole Vlast. rada, vlevo dole popsáno P.F. 1958, akvarel/papír, 17,5 x 24 cm (výřez pasparty), zažloutlý papír, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |